Temat
:
[XXIII kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, 25-02-2022, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
144
25.02.2022, 23:05
1-1 byloy fuksem - dwoch mega slabych druzyn , niestety okazalismysie gorsi od beznadziejnych , co tu wiecej pisac
.....koniec Jzady Bialej Gwiazdy ....co jeszcze musi sie wydarzyc
to smutne ale prawdziwe ....
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 25.02.2022 o godz. 23:08.
gizmowisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gizmowisla
Znajdź inne posty napisane przez gizmowisla