Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 25.02.2022, 23:05
1-1 byloy fuksem - dwoch mega slabych druzyn , niestety okazalismysie gorsi od beznadziejnych , co tu wiecej pisac .....koniec Jzady Bialej Gwiazdy ....co jeszcze musi sie wydarzyc to smutne ale prawdziwe ....
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 25.02.2022 o godz. 23:08.
Odpowiedz cytując