|
Ale trzeba przyznać że na spadek zasługujemy.
Liczba głupich decyzji przebija chyba Koronę Kielce.
Trzeba po pierwsze wyczyścić klub z dyletantów i nie mam na myśli tylko piłkarzy. To co wymyślili w tym sezonie - nie wiem jak można być tak głupim. Jak można być tak odklejonym od rzeczywistości. Do końca sabotowali jakiekolwiek szanse na utrzymanie.
To jak - super biznes zrobili na Aschrafie i Yeboahu?
Szkoda, ale za pychę i głupotę się płaci. U nas za dużo było jednego i drugiego.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|