Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 25.02.2022, 22:41
Ja juz nie wierze w utrzymanie. To jest ten sezon. Zycie toczy sie dalej. Trzeba isc do pracy, chodzic na silke, do sklepu, jezdzic do kina. Pilka nozna to dodatek. W 1 lidze zycie toczyc sie bedzie dalej…i tak w kolki
Odpowiedz cytując