Griszka30KR napisał(a):

Nie wiem czy zrozumiałeś aluzję....dzisiaj i na tym poziomie.
Ten remis to dla nas tlen,..obyśmy dotrwali.
|

......a tak apropo ....panowie w tykotach z BIALA GWIADZA na piersi to po prostu parodysci i nieudacznicy , coz mozna wiecej napisac zeby nie zlapac bana

? to po prostu ludzie niegodni nosic koszuke z tym herbem na piersi .....czar prysl ...... w tej lidze nie ma miejsca na taki parafotbul