|
Mecz o życie a te panienki w chodzonego grają. Ondrasek ma patelnię i wali obok bramki, Fazlagić ani jednej dokładnej piłki do przodu. Qrwa kto zadecydował o kupnie go za 500 koła euro? Żukow? przy pierwszej okazji pogonić jak najdalej.
Psioczyliśmy na Sadloka Skvarke i Klimenta, nie ma ich a dalej gramy taki piach, że zęby bolą.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|