Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1821
Stary 24.02.2022, 00:03
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Drogi Dawidzie, Jarku, Tomku oraz Macieju..

..takie przygłupy jak Misiek, Sharksi, SKWK, Dukaty i Sarapaty potrafili utrzymać Wisłę w Ekstraklasie, jednocześnie kradnąc pieniądze ze sprzedaży piłkarzy, pamiątek w sklepie klubowym, od sponsorów i partnerów biznesowych, które zamiast do Wisły, trafiały do ich kieszeni.

Także nie róbcie wstydu i utrzymajcie ten klub na powierzchni Ekstraklasy.
To jest serio napisane? Pytam bo któryś raz widzę tego typu porównania i zastanawiam się, czy to są żarty czy poważna wypowiedź.
Odpowiedz cytując