Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

myśle że przegrany tego meczu spada z ligi
i nie chodzi tu juz o matematyczne jakieś szanse bo wiadomo ze to tylko 3pkt ale że tak powiem całokształt
|
Chyba trochę za wcześnie na takie teksty.
W tej kolejce poza meczem Legia-My są jeszcze:
Craxa-BBT
Jaga-Warta
Śląsk-Zagłębie
Poza Craxą i Jagą wszystkie zespoły "walczą o spadek". Dodatkowo jeśli Jaga przegra to też się jej ciepło zrobi.