Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1820
Stary 23.02.2022, 15:32
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Nie o to mi chodziło. Nie chodzi mi o "gdybanie", a wyłącznie o to, że nie ma sensu nastawiać się, że jakiś mecz na pewno wygramy, bo jesteśmy lepsi i opierać na tym strategię sezonu.

Jeden błąd jednego zawodnika i całe taki misterny plan idzie w...
Dokładnie tak. Pasieczny na spotkaniu z Socios liczył, że Warta, Zagłębie i BBT sie położa przed nami.
Poza naiwnością, to było błędne z jednego powodu: ew. lepsza sytuacja w tabeli na koniec roku to byłoby zamydlenie oczu bo mielismy na koncie 2 dodatkowe mecze z drużynami zamieszanymi w spadek.
Zupełny bezsens.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując