!!IRIVER!! napisał(a):

|
Takie gadanie nie ma sensu. Z drugiej strony mogliśmy (...)
|
Nie o to mi chodziło. Nie chodzi mi o "gdybanie", a wyłącznie o to, że nie ma sensu nastawiać się, że jakiś mecz na pewno wygramy, bo jesteśmy lepsi i opierać na tym strategię sezonu.
Jeden błąd jednego zawodnika i całe taki misterny plan idzie w...