Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.02.2022, 15:16
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Takie gadanie nie ma sensu. Z drugiej strony mogliśmy (...)
Nie o to mi chodziło. Nie chodzi mi o "gdybanie", a wyłącznie o to, że nie ma sensu nastawiać się, że jakiś mecz na pewno wygramy, bo jesteśmy lepsi i opierać na tym strategię sezonu.

Jeden błąd jednego zawodnika i całe taki misterny plan idzie w...
Odpowiedz cytując