|
W okienku zimowym główną szansą na znalezienie dobrego napastnika był Turgeman-bis, czyli wypożyczenie dobrego piłkarza z dobrego klubu, który nie ma miejsca w składzie. Problem polega na tym, że okienko się kończy, ligi już grają i większość tego typu piłkarzy już dawno gdzieś odeszła albo zdecydowała się zostać w klubie. Zostają odpady.
|