Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 23.02.2022, 14:27
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Dopuścili, nie dopuścili - w kwestii przyznania wizy Trio zdaje się nie ma wiele do powiedzenia. Dla mnie temat Forbesa w Wiśle jest zamknięty - pożytek z niego taki sam, jak z Klimenta i Ondraska, czyli żaden, do tego stracił całe przygotowania i zanim będzie gotowy, to będziemy albo świętować utrzymanie albo opłakiwać spadek. W lecie koniec kontraktu i nie wyobrażam sobie, żebyśmy się mieli na niego nabrać po raz kolejny.
Jeśli nasz dyrektor sportowy do spółki z Trio myślą, że lekiem na naszą tragiczną ofensywę jest przywrócenie Felicio do pierwszej drużyny, to naprawdę mają chyba ochotę na ostrą jazdę bez trzymanki.
Trio nie ma wiele do powiedzenia w kwestii wizy ale ma pełne prawo do wymagania od swojego zawodnika , któremu płacą co miesiąc , aby wykonywał swoje obowiązki - trenować i wziąć udział w okresie przygotowawczym. Najwidoczniej postanowili ze swojego prawa nie korzystać.

Czy Forbes byłby naszym ratunkiem w obecnej sytuacji ? Nie wiem , pewnie nie ale zwiększyłby pole manewru Brzęczkowi . Zresztą jeżeli trener przekazał info , że chce rozmawiać z Forbes nt. powrotu do treningu znaczy , że też zdążył zauważyć , że nie dysponuje nawet imitacją napastnika obecnie.

Skoro obecnie obowiązuje hasło "wszystkie ręce na pokład ", kibiców również do czego Brzeczek apelował to dlaczego ma ono nie obowiązywać naszego zawodnika ?
Ostatnio edytowane przez ciastek88 : 23.02.2022 o godz. 14:30.
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
Odpowiedz cytując