FraMat napisał(a):

(...)
Ująłbym to inaczej:
- trio postanowiło redukować zadłużenie sądząc, że skoro w Eklasie grają takie Termaliki, Łęczne czy Warty, to wielka Wisła utrzyma się z palcem w d...
|
Łudzę się, że nie podeszli do tego w ten sposób. Lekceważenie rywali w sytuacji, gdzie de facto co rok jest obgyzanie paznokci z nerwów "czy się utrzymamy", to byłoby skrajnie nieodpowiedzialne i nie do końca dobrze świadczyło o Trio i w ogóle całym pionie sportowym.