Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 23.02.2022, 00:12
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
Własnie jeszcze jeden plus: mamy lepszy bilans z BBT,Łęczną i Lubinem musimy trzymać z nimi na 0 punkty i feta w maju!
Ja bym mimo wszystko z tego nie kpił, ale się cieszył. Za bardzo nie obrazę się jeśli zajmiemy w lidze 15 miejsce i tylko bilansem bezpośrednim spotkań nie spadniemy.

Z Wartą mamy jeszcze możliwość wyjść na plus, z Legią wiadomo - w piątek się przekonamy
Odpowiedz cytując