pan_premier napisał(a):

Własnie jeszcze jeden plus: mamy lepszy bilans z BBT,Łęczną i Lubinem musimy trzymać z nimi na 0 punkty i feta w maju!
|
Ja bym mimo wszystko z tego nie kpił, ale się cieszył. Za bardzo nie obrazę się jeśli zajmiemy w lidze 15 miejsce i tylko bilansem bezpośrednim spotkań nie spadniemy.
Z Wartą mamy jeszcze możliwość wyjść na plus, z Legią wiadomo - w piątek się przekonamy