wolfy napisał(a):

No tak juz od 3-4 lat nasz klub to mem,rozwój długofalowy i te sprawy.
Ale goscia z parasolką bo ma słabe oczy to chyba nic nie przebije,no i ciekawe czy Hulk Hogan ma dalej ten sklep z fajkami.
Ja sie ciagle głowie jak mozna bylo dac poł bańki za Fazlagica to niepojete ze ktos go zobaczyl i byl w stanie go za tyle kupić.W naszej 2 ,3 lidze mozna by poszukac a pewnie znajdzie sie ktos taki, przyszedl by za 1/10 tego,a za reszte szukać dzien i noc napastnika bo bez niego lecimy z tej ligi,i jak juz ktos napisal nie udalo sie marzence i dukatowi ale uda sie braciom Blaszczykowskim.
No i jesli po wczorajszym meczu nie ma listy nawisk jakcholwiek napastników ktorych trzeba brać i to szybko,a klub mysli o grze z Ondraskiem i para-piłkarzem Klimentem to przewiduje wieksza sprzedaz dekoderów Polsatu Sport w najblizym połroczu.