Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 22.02.2022, 20:03
Gubernator napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem zagraliśmy wspaniale. Mamy mocny skład który poradził sobie z dzisiejszym sprawdzianem. 1 pkt brał bym przed meczem w ciemno. Brzęczek to jednak fachowiec.
Gubernator napisał(a):Wyświetl post
O czym ty pierd... człowieku. Jesteśmy mocni. Wspaniali piłkarze, prze .... trener
Gubernator napisał(a):Wyświetl post
Savic chujowy ale zajebisty

Gubernator napisał(a):Wyświetl post
Super więc brońmy się w następnym meczach a na pewno będziemy punktować

Gubernator napisał(a):Wyświetl post
Też nie rozumiem po co ludzie panikują ! https://www.youtube.com/watch?v=zqEx6YEvw9Y Dobry przekaz jest najważniejszy !
Tak sobie przeglądam co ten uzytkownik pisze... ani to mądre, ani zabawne... może poleziesz na facebooka męczyć tam innych?

Odpowiedz cytując