Gubernator napisał(a):

|
Moim zdaniem zagraliśmy wspaniale. Mamy mocny skład który poradził sobie z dzisiejszym sprawdzianem. 1 pkt brał bym przed meczem w ciemno. Brzęczek to jednak fachowiec.
|
Gubernator napisał(a):

O czym ty pierd... człowieku. Jesteśmy mocni. Wspaniali piłkarze, prze .... trener
|
Gubernator napisał(a):

Savic chujowy ale zajebisty
|
Gubernator napisał(a):

Super więc brońmy się w następnym meczach a na pewno będziemy punktować
|
Gubernator napisał(a):

Tak sobie przeglądam co ten uzytkownik pisze... ani to mądre, ani zabawne... może poleziesz na facebooka męczyć tam innych?