skarabeus napisał(a):

Problem polega na tym, ze to jest dobry pilkarz. Tylko u nas kompletnie tego nie potrafi pokazac. Nie wiem czy glowa zawodzi, czy po prostu system gry nie dla niego, czy tez liga zbyt silowa.
Podobnie Mlynski. On jak urosl to stracil bardzo wiele walorow, ktore mial jak debiutowal w lidze. Ale to nie zmienia faktu, ze umiejetnosci ma. Tylko co z tego, jak nie widac tego na placu.
|
Znowu argument: "to super piłkarz, tylko mecze gra beznadziejne".
Być może jednak nie jest taki dobry? Być może dlatego odbił się od ligi węgierskiej? Być może dlatego menago upchnął go do Wisły, bo nikt rozsądny nie da mu takich pieniędzy a nam każdą ofiarę można wcisnąć?
Cóż, szczerze mówiąc mam to gdzieś. Tak samo jak miałem gdzieś czy Mawutor celowo odbija piłkę piszczelami czy przypadkiem u nas mu tak cały czas wychodzi.
Tak samo jak mam gdzieś czym nowoczesne treningi Guli różniły się od "wuefisty" Skowronka. Wystarczy mi efekt końcowy.