FraMat napisał(a):

Tak to zabrzmiało... domyślam się, że tego nie sugerujesz, ale popatrz:
Wypisz wymaluj brzmi jak sytuacja jak z Marzeną.
Ująłbym to inaczej:
- trio postanowiło redukować zadłużenie sądząc, że skoro w Eklasie grają takie Termaliki, Łęczne czy Warty, to wielka Wisła utrzyma się z palcem w d...
Błędne założenie. Utrzymanie trzeba wyszarpać.
|
Nie brzmi to jak sytuacja z Marzeną, tylko jak innych pato-klubów jak Korona Kielce, do której pod względem zarządzania nam najbliżej. Kasa z C+, PJS, wymiana składu na nowe ofiary losu co okienko letnie plus kilka łamag na zimowe, zero jakości sportowej - zgodnie z założeniami. Jak coś się uda, to przypadkiem.
Nasi geniusze dołożyli do tego jeszcze Puchar Polski i ładną grę, chyba tylko po to żeby było śmieszniej.
Ale spoko, można i tak jak Ty oburzać się że ktoś świętość naruszył.