Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1814
Stary 22.02.2022, 13:16
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tak to zabrzmiało... domyślam się, że tego nie sugerujesz, ale popatrz:


Wypisz wymaluj brzmi jak sytuacja jak z Marzeną.

Ująłbym to inaczej:

- trio postanowiło redukować zadłużenie sądząc, że skoro w Eklasie grają takie Termaliki, Łęczne czy Warty, to wielka Wisła utrzyma się z palcem w d...

Błędne założenie. Utrzymanie trzeba wyszarpać.
Nie brzmi to jak sytuacja z Marzeną, tylko jak innych pato-klubów jak Korona Kielce, do której pod względem zarządzania nam najbliżej. Kasa z C+, PJS, wymiana składu na nowe ofiary losu co okienko letnie plus kilka łamag na zimowe, zero jakości sportowej - zgodnie z założeniami. Jak coś się uda, to przypadkiem.
Nasi geniusze dołożyli do tego jeszcze Puchar Polski i ładną grę, chyba tylko po to żeby było śmieszniej.

Ale spoko, można i tak jak Ty oburzać się że ktoś świętość naruszył.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując