wolfy napisał(a):

Serio?
Obaj zawodnicy zostali sprzedani na raty 
Nie ma pieniędzy na transfery. Pół miliona euro kretyni przepalili na Fazlagicia.
|
Nie no, my tego Enisa pewnie też na raty kupiliśmy

Jak spadniemy to będziemy spłacać zawodnika, którego juz wielce prawdopodobne nie będziemy mieć
