|
Trio położyło lagę na aspektach sportowych, postanowiło wydymać ligę na pieniądzach z C+, PJS i transferując co się da (FBF po raz drugi siedzący na walizkach wymowny) nie dając w zamian nic - żadnej jakości sportowej, trzeci sezon z rzędu.
Przelicytowali.
Pycha kroczy przed upadkiem. U nas najważniejsze było co napiszą portale, co na twitterku, jak wcisnąć kit kibicom żeby przychodzili na to gówno.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.02.2022 o godz. 12:12.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|