Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.02.2022, 12:05
spadały i powracały takie drużyny jak Lechia, Górnik Zabrze, Śląsk, Pogoń i wiele innych... nawet jak spadniemy, to nie ma co się odwracać od klubu, tylko przeciwnie - sprawić, abyśmy jak najszybciej wrócili gdzie trzeba.Będzie ciężko, ale to jeszcze nie koniec świata.

Pomyślcie, co by się z sekcją piłkarską stało, gdyby nas zdegradowali o 5 lig w dół, zanim Trio, Socios, Leśniodorski z ekipą i wiele innych osób nas nie wyciągneli za uszy. W porównaniu z tym, co było na przełomie 2018/2019, 1 liga to jest nic...

Co nie zmienia faktu, że mam nadzieję, że piłkarze wzniosą się na wyżyny, a klub sypnie kasę na 2 porządne ofensywne transfery i może uda się uratować ekstraklasę
Odpowiedz cytując