|
Co do Młyńskiego, to odnoszę wrażenie, że skończy jak Krzysiek Drzazga. Duże pokładane nadzieje, niby duże umiejętności, ale totalnie bez przełożenia tego na poczynania boiskowe. Obawiam się, że za rok-dwa zobaczymy go w Garbarni albo Puszczy Niepołomice :(
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|