Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 22.02.2022, 09:04
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Problem jest taki , że zespoły z którymi w teorii mieliśmy rywalizować o utrzymanie wyjątkowo dobrze punktują : Łęczna, Warta. Legia w dalszym ciągu według mnie w pewnym momencie dźwignie się wyżej w tabeli .Pytanie czy po naszym maratonie gongów po meczu z Legią, Nieciecza wciąż będzie oglądała nasze plecy... . Na obecną chwilę nie ma we mnie cienia optymizmu. Trio niestety koncertowo spaprało przerwę zimową , beznadziejne transfery , trzymanie Guli i danie mu okresu przygotowawczego. Obawiam się , że to może być ten rok kiedy indolencja w zarządzaniu stroną sportową przyniesie swoje owoce... Już jestem pełen obaw jak będzie wyglądał hard reset w wydaniu 1 ligowym...
To zrozumiałe. Na 90% spadniemy, ale sprawa jeszcze nie jest zamknięta. Może przytrafi nam się drugi metaforyczny Turgeman.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 22.02.2022 o godz. 09:13.
Odpowiedz cytując