|
na początek posta nadmienie że krytyka zarządu za sprzedaż Yawa i Ashrafa to czysta dziecinada i odklejenie od realiów
w przypadku tych 2 panów w końcu udało się to o czym się jeszcze od czasów WSH tutaj mówiło tzn znaleźć dobrego murzyna na śmietniku , ociosać go i sprzedać z zyskiem
czemu przebieramy cały czas w zawodnikach z wyprzedaży
właśnie poto
w końcu sie udało a tu hejt
pół roku temu tych panów nie było , i jakoś żyliśmy , i nie przesadzajmy że z nimi drużyna Guli grała magie , bo grała niewiele gorszy syf niż bez nich
w dodatku z przyczyn finansowych w zasadzie utrzymanie ich było niemożliwe przy tych ofertach
reasumując sprzedanie Y&A było nieuniknione , i nie ma co tutaj nad tym płakać
cbdo
ale teraz przejde do rzeczy i TO jest faktyczny zarzut
jak wiemy za tych panów zwłaszcza El M. wpadły naprawdę duże pieniądze
pieniądze PODOBNO umożliwiające spłacenie długów
pamiętamy też wzbudzające kontrowersje na forum sygnały od zarządu , że nie zamierza wykorzystać tych środków na spłate długów , lecz na podniesienie poziomu sportowego drużyny
no to ja sie pytam teraz które to sa te transfery za pieniądze za Ashrafa ?
jak wygląda obecny stan zadłużenia klubu ?
no bo albo pieniądze poszły na dług , albo na nowych graczy i ich kontrakty
tertium non datur
|