Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89399
Stary 22.02.2022, 08:58
na początek posta nadmienie że krytyka zarządu za sprzedaż Yawa i Ashrafa to czysta dziecinada i odklejenie od realiów

w przypadku tych 2 panów w końcu udało się to o czym się jeszcze od czasów WSH tutaj mówiło tzn znaleźć dobrego murzyna na śmietniku , ociosać go i sprzedać z zyskiem

czemu przebieramy cały czas w zawodnikach z wyprzedaży

właśnie poto

w końcu sie udało a tu hejt

pół roku temu tych panów nie było , i jakoś żyliśmy , i nie przesadzajmy że z nimi drużyna Guli grała magie , bo grała niewiele gorszy syf niż bez nich

w dodatku z przyczyn finansowych w zasadzie utrzymanie ich było niemożliwe przy tych ofertach

reasumując sprzedanie Y&A było nieuniknione , i nie ma co tutaj nad tym płakać

cbdo


ale teraz przejde do rzeczy i TO jest faktyczny zarzut

jak wiemy za tych panów zwłaszcza El M. wpadły naprawdę duże pieniądze

pieniądze PODOBNO umożliwiające spłacenie długów

pamiętamy też wzbudzające kontrowersje na forum sygnały od zarządu , że nie zamierza wykorzystać tych środków na spłate długów , lecz na podniesienie poziomu sportowego drużyny


no to ja sie pytam teraz które to sa te transfery za pieniądze za Ashrafa ?
jak wygląda obecny stan zadłużenia klubu ?

no bo albo pieniądze poszły na dług , albo na nowych graczy i ich kontrakty

tertium non datur
Odpowiedz cytując