Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 22.02.2022, 07:16
Ja już jestem pogodzony ze spadkiem. Niestety łatwiejszego meczu już nie mamy w tym sezonie. Zostało 12 meczów, 5 trzeba minimum wygrać. Niestety nie wierzę w to. Sportowo nie zasługujemy na utrzymanie. Może uda się psim swędem jeśli ktoś nie dostałby licencji.... Ale nikt nie chciałby się chyba tak utrzymać.
Odpowiedz cytując