|
Trzeba pogodzić się z tym że właściciele i zarzad nie mają pojęcia o transferach co widać po trzech latach budowania drużyny żeby się nazywało. Ogólnie z dniem dzisiejszym możemy spokojnie myśleć o tym z kim nam przyjdzie mierzyć się w 1 lidze pytanie czy czasem na dłużej w niej nie zostaniemy. 3 mecze zero bramek.
|