Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89397
Stary 21.02.2022, 22:09
Trzeba pogodzić się z tym że właściciele i zarzad nie mają pojęcia o transferach co widać po trzech latach budowania drużyny żeby się nazywało. Ogólnie z dniem dzisiejszym możemy spokojnie myśleć o tym z kim nam przyjdzie mierzyć się w 1 lidze pytanie czy czasem na dłużej w niej nie zostaniemy. 3 mecze zero bramek.
Odpowiedz cytując