pomeran napisał(a):

Niech zaczną od tego środkowego pomocnika co miał być przed stala i jest niby mitycznie dogadany bo Kuveljic powinien zostać dziś pożegnany rozwiązaniem kontraktu. Poza świeżakiem Fazlagiciem nie mamy ani pół zawodnika do środka pola. A o napastnikach zostało już powiedziane wszystko.. ostatnim w Wiśle był Paweł Brożek.
|
Zapominasz o Turgemanie,to on dał nam utrzymanie 2 lata temu.Teraz mamy ten sam scenariusz, ciekawe jak to jest ?
musisz miec goscia ktory bedzie stal na tym cholernym 9 metrze i dokladał nogę czy głowę bo bez tego nie ma nic.
Sory ale jak Kuba czy inny włodar tego nie widzi,to tez ciezko wiedziec szanse Wisly na pozostanie w lidze.