enzo napisał(a):

Niechże ten Forbes już zluzuje kontrakt, idąc do Chin. Bo cała ta saga z nim w kolejnym okienku transferowym też nie poprawia wizerunku właścicieli.
I, proszę, zatrudnijmy kogokolwiek na jego pozycji, bo aż oczy krwawią na widok bezradności naszej przedniej formacji. My gramy naprawdę bez napastnika. To nie jest przypadek, że w 3. meczach nie zdobyliśmy do tej pory, nawet zupełnie farfoclowatej, bramki.
|
Eee czepiasz się. Jest Ondrasek. Jaką chłop zrobił atmosferę.. to jest Panie bezcenne. Jest tez Fernandez pół roku bez gry.
Tak poważnie to został im niecały tydzień. Tu trzeba nie 1 a 2,3 kozackich transferów co wypala od razu.
Niech zaczną od tego środkowego pomocnika co miał być przed stala i jest niby mitycznie dogadany bo Kuveljic powinien zostać dziś pożegnany rozwiązaniem kontraktu. Poza świeżakiem Fazlagiciem nie mamy ani pół zawodnika do środka pola. A o napastnikach zostało już powiedziane wszystko.. ostatnim w Wiśle był Paweł Brożek.