Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 21.02.2022, 20:47
Było więcej walki i biegania, przez pierwsze 30 minut… to pokazuje jak chyba jesteśmy przygotowani. A pod koniec to jeszcze mogliśmy dostać strzała na do widzenia.
Wuja może i da więcej wiary w ten zespół, ale szkoda że dopiero teraz jak terminarz jest niestety brutalny dla nas.

Legia się na nas pewnie przełamie, a potem poleci.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując