|
Było więcej walki i biegania, przez pierwsze 30 minut⌠to pokazuje jak chyba jesteśmy przygotowani. A pod koniec to jeszcze mogliśmy dostać strzała na do widzenia.
Wuja może i da więcej wiary w ten zespół, ale szkoda że dopiero teraz jak terminarz jest niestety brutalny dla nas.
Legia się na nas pewnie przełamie, a potem poleci.
|