Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 21.02.2022, 20:25
Już nikt nie może mieć wątpliwości, iż ta drużyna, w tym składzie, bez Yeboaha i El Mahdiouta, jest drużyną która prawdopodobnie spadnie z ligi. Po prostu nie ma żadnych aktywów w ofensywie, a jedynie samych partaczy.

Zarząd stoi więc przed prostą alternatywą: albo dopóki okno jeszcze otwarte robimy 2 czy 3 niezbędne transfery i wtedy realnie walczymy, albo żegnamy się z Ekstraklasą. Żaden Wujek tego nie zmieni, bo mamy obecnie przerażająco słabą jakościowo kadrę.
Odpowiedz cytując