|
Niechże ten Forbes już zluzuje kontrakt, idąc do Chin. Bo cała ta saga z nim w kolejnym okienku transferowym też nie poprawia wizerunku właścicieli.
I, proszę, zatrudnijmy kogokolwiek na jego pozycji, bo aż oczy krwawią na widok bezradności naszej przedniej formacji. My gramy naprawdę bez napastnika. To nie jest przypadek, że w 3. meczach nie zdobyliśmy do tej pory, nawet zupełnie farfoclowatej, bramki.
|