bridgeburner napisał(a):

|
Savic marnując każdą akcję złym podaniem bądź zla decyzja
|
Bo chlopu brakuje pewnosci siebie jak od 8 miechow byl maks zmiennikiem asiora Skvarki. Zagra 2 mecz w podstawie nabierze pewnosci siebie i cos strzeli, mam nadzieje ze kluczowego dla naszego utrzymania.