|
Brzęczek wycisnął z nich maksa. Gdyby wygrali, może by zażarło. A tak, powietrze może z nich ujść, a na budowę nie ma czasu.
Skvarka i Kliment jednak nie zostali odmienieni jak za dotknięciem różdżki, a tak ich Brzęczek podbudowywał w mediach.
Szkoda akcji Savica, mogliśmy wygrać. Zasłużyliśmy na wygraną.
Duże zaskoczenie z tym Cisse.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|