skarabeus napisał(a):

Sevenheaven, nie wiem dlaczego nie dostaje wizy. Moze byl kiedys karany za np jazde po pijaku, czy jakas awanture i ma papiery zachlapane.
A nie trenuje pewnie, zeby nie wylapal kontuzji.
|
w przypadku Chin to bardziej czy kiedyś cię widziano na przykład z flagą Tybetu