Karherop napisał(a):

Podobno transfer Exposito upadł bo się finansowo nie dogadali.
FBF chce kupić inny klub niż w lecie, więc niekoniecznie transfer znowu legnie w gruzach.
W przeszłości sprzedaliśmy Gucmicsa do Chin za całkiem ładna kasę, więc nie olewalbym tego kierunku.
Patrząc na karierę FBF on w każdym klubie co sezon przebierał nogami. Taki typ zawodnika. Nie ma tu winy Wisły.
|
Winą Wisły jest że pozwalają mu na nie trenowanie przez dłuźszy czas - zanim podpisano dokumenty. To amatorka.