Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89385
Stary 21.02.2022, 12:09
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Podobno transfer Exposito upadł bo się finansowo nie dogadali.

FBF chce kupić inny klub niż w lecie, więc niekoniecznie transfer znowu legnie w gruzach.

W przeszłości sprzedaliśmy Gucmicsa do Chin za całkiem ładna kasę, więc nie olewalbym tego kierunku.

Patrząc na karierę FBF on w każdym klubie co sezon przebierał nogami. Taki typ zawodnika. Nie ma tu winy Wisły.
Winą Wisły jest że pozwalają mu na nie trenowanie przez dłuźszy czas - zanim podpisano dokumenty. To amatorka.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując