Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
kurła napięcie jak przed rewanżem w Nikozji
|
Mecz równie ważny, jeżeli nie ważniejszy dla przyszłości klubu. Wtedy walczyliśmy o pójście do przodu finansowo, tutaj o przetrwanie.
Jasne, będą inne mecze ale terminarz jest bardzo trudny i Łęczna u siebie to najlepsza okazja żeby choć trochę odskoczyć i przy okazji przerwać ich dobrą serię.
Mamy nóż na gardle, szkoda że zostawiono Gulę po poprzedniej rundzie.