Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89384
Stary 21.02.2022, 11:11
Mi akurat daleko do krytykowania Trio "za wszystko, bo tak".
Chodziło mi raczej o ogólny bezsens takich sytuacji, gdzie zawodnik (Exposito, FBF) nie trenuje.
Skoro kontrakt jest to czemu nie może podtrzymywać formy fizycznej w normalnym cyklu treningowym ze swoją drużyną.
To jakiś nonsens.
Odpowiedz cytując