|
Mi akurat daleko do krytykowania Trio "za wszystko, bo tak".
Chodziło mi raczej o ogólny bezsens takich sytuacji, gdzie zawodnik (Exposito, FBF) nie trenuje.
Skoro kontrakt jest to czemu nie może podtrzymywać formy fizycznej w normalnym cyklu treningowym ze swoją drużyną.
To jakiś nonsens.
|