Pulpet napisał(a):

No i zaczęty temat Exposito się wyjaśnił. Nie idzie jednak do Chin.
Nie trenuje też i nie trenował na obozie.
Czy sytuacja jest taka sama z FBF?
Znowu zostajemy z piłkarzem nieprzygotowanym do rundy, bo uparto się na transfer do kraju, gdzie ostatnio ciężko wyjechać?
|
Podobno transfer Exposito upadł bo się finansowo nie dogadali.
FBF chce kupić inny klub niż w lecie, więc niekoniecznie transfer znowu legnie w gruzach.
W przeszłości sprzedaliśmy Gucmicsa do Chin za całkiem ładna kasę, więc nie olewalbym tego kierunku.
Patrząc na karierę FBF on w każdym klubie co sezon przebierał nogami. Taki typ zawodnika. Nie ma tu winy Wisły.