|
No i zaczęty temat Exposito się wyjaśnił. Nie idzie jednak do Chin.
Nie trenuje też i nie trenował na obozie.
Czy sytuacja jest taka sama z FBF?
Znowu zostajemy z piłkarzem nieprzygotowanym do rundy, bo uparto się na transfer do kraju, gdzie ostatnio ciężko wyjechać?
|