Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89381
Stary 20.02.2022, 22:49
Szneka napisał(a):Wyświetl post
czegoś nie rozumiem. zarobiliśmy sporo kasy za Aschrafa i Yeboaha. Schodzimy z kontraktów Buchalika, Mehremicia a za chwilę FBF. Wiemy, że mamy dziurę w środku pola, pustki na skrzydłach i lipę w ataku ściągamy Ondraska, Fernandeza, Fazlagicia i Cisse. Pierwszy praktycznie nie grał, drugi kompletnie nie przygotowany do gry, trzeci dubluje pozycję Plewki-a kosztuje pół bańki euro, czwarty kompletnie nie przygotowany do gry. Czy te transfery robił Stevie Wonder? Pogoń wydaje 900 koła euro za zawodnika który w 3 meczach ma 3 bramki, Piast ściąga dziadka Wilczka a ten w 3 meczach ma 2 bramki. Za kasę z transferów można było ogarnąć do środka Porębę na skrzydło Szysza i pewnie mielibyśmy teraz 3-4 pkt więcej niż mamy. Drga sprawa nasza młodzież. Poza Biegańskim cofnęli się wszyscy, z Młyńskim i Szotem na czele. Taka Lechia znikąd wyciąga Koperskiego a ten dziś zapewnia 3pkt w meczu z liderem, Warta bierze z Rakowa Szelągowskiego a ten od razu jest jej czołowym zawodnikiem. Czemu tak nie możne u nas?
Przecież Szysz i Poręba to za chwilę wyjeżdżają za granicę, oni to pewnie nawet na ofertę Lecha, Rakowa i kogoś tam jeszcze nie będą patrzeć, a co dopiero na nas, teraz dowaliles jak Junco z Żurkowskim.

Co do reszty zgoda, w środku lej po bombie, w ataku impotenci, a na skrzydłach ludzie bez atutów (prócz wrzutek Hugiego).

Kto odpowie za sprawę Forbesa?
Odpowiedz cytując