|
czegoś nie rozumiem. zarobiliśmy sporo kasy za Aschrafa i Yeboaha. Schodzimy z kontraktów Buchalika, Mehremicia a za chwilę FBF. Wiemy, że mamy dziurę w środku pola, pustki na skrzydłach i lipę w ataku ściągamy Ondraska, Fernandeza, Fazlagicia i Cisse. Pierwszy praktycznie nie grał, drugi kompletnie nie przygotowany do gry, trzeci dubluje pozycję Plewki-a kosztuje pół bańki euro, czwarty kompletnie nie przygotowany do gry. Czy te transfery robił Stevie Wonder? Pogoń wydaje 900 koła euro za zawodnika który w 3 meczach ma 3 bramki, Piast ściąga dziadka Wilczka a ten w 3 meczach ma 2 bramki. Za kasę z transferów można było ogarnąć do środka Porębę na skrzydło Szysza i pewnie mielibyśmy teraz 3-4 pkt więcej niż mamy. Drga sprawa nasza młodzież. Poza Biegańskim cofnęli się wszyscy, z Młyńskim i Szotem na czele. Taka Lechia znikąd wyciąga Koperskiego a ten dziś zapewnia 3pkt w meczu z liderem, Warta bierze z Rakowa Szelągowskiego a ten od razu jest jej czołowym zawodnikiem. Czemu tak nie możne u nas?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|