|
po weekendowych wynikach jutro mecz za 100 pkt. Wygrała drugi mecz z rzędu Warta, wygrało Zagłębie, TBB I 7egia zdobyły po punkcie, stracił Śląsk. Wygrywając jutro odskoczymy na 4pkt od Łęcznej i 5 od 7egii. Trzeba spiąć dupy i jutro wygrać , nawet minimalnie.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|