|
Ponoć Fernandez wypada z jutrzejszej gry (nie trenował z powodu problemów żołądka).
A Forbes siedzi na poczekalni na lotnisku w Balicach i czeka na wizę..
po 1) gość powinien normalnie trenować z Wisłą i być brany pod uwagę do gry w meczach ligowych, dopóki oficjalnie nie zmieni barw klubowych, nie potrafię zrozumieć takiej polityki klubu, przecież zespół się osłabia brakiem napastnika w kurew.sko ważnych dla układu tabeli meczach, który niby ma odejść, a jednocześnie wciąż jest piłkarzem Wisły, i nie gra..
po 2) będzie komedia, jak po raz kolejny Forbes jednak zostanie w Wiśle.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 20.02.2022 o godz. 18:11.
|