Drozd napisał(a):

Remis na żydach, prawie wygrana z krawatami i wygrana w Poznaniu. Tylko dzięki metodzie i mobilizacji.
O Hyballi wspomniałem tylko w kontekście przygotowania fizycznego i porządnych treningów. Zobaczymy w poniedziałek czy teraz mamy sile biegać. Po pół roku plaży u Guli.
|
Gula z Craxą i Legią wygrał...