Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
Od: 09.2014
Offline
#
89363
20.02.2022, 12:19
A ktoś wie ile mniej więcej zapłaciliśmy już Urydze za nie zagranie żadnego meczu?
200-300k czy więcej?
ramzes190
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ramzes190
Znajdź inne posty napisane przez ramzes190