Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 20.02.2022, 10:02
Po akcji sprzed paru lat bodajże kiedy też paliło nam się dupsko nie zdziwi mnie jeżeli my z elką będziemy w strefie spadkowej, a z ligi polecą warta, Płock, Nieciecza czy Łęczna bo okaże się że stadiony nie spełniają jakichś norm na Ekstraklasę i jakimś "dziwnym" trafem zostaniemy w tej lidze ogórkowej XD
Odpowiedz cytując