Jeżeli jutro zremisujemy bądź co gorsza przegramy to niestety ale raczej się s.......imy.
Ale mi się wszystko podoba, jest pięknie, mamy plan i go konsekwentnie od 3 lat realizujemy
Tylko nie rozumiem po co tyle pisku, trio wypruwa sobie żyły, trener flaki a manekiny wpierdziela jutro cała trawę tak bedą zapierdylać.
No jest pięknie
