Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 20.02.2022, 08:56
Jeżeli jutro zremisujemy bądź co gorsza przegramy to niestety ale raczej się s.......imy.

Ale mi się wszystko podoba, jest pięknie, mamy plan i go konsekwentnie od 3 lat realizujemy
Tylko nie rozumiem po co tyle pisku, trio wypruwa sobie żyły, trener flaki a manekiny wpierdziela jutro cała trawę tak bedą zapierdylać.
No jest pięknie
Odpowiedz cytując