|
Senior Member
Offline
|
#27

18.02.2022, 20:22
|
Arkadiusz.Czerepach napisał(a): 
|
jesli Savic , czyli zawodnik który jest u nas chyba jeszcze od Skowronka , nie ma siły na 90 minut , to to jest komproimitacja calego naszego sztabu czesko-słowackiego
|
Poprawilem.
Malinowy król malowanych róż
|
|