Kurz napisał(a):

|
A jaka będzie teoria, jeśli Brzęczek nic nie zmieni i spadniemy?
|
Że ten spadek się po prostu Wiśle należał. 3 lata balansowania nad kreską inaczej się nie mogą skończyć. Wiadomo również że wtedy będzie przewrót w Wiśle i to na każdym szczeblu.
Bez wiary w Brzeczka się nie utrzymamy, więc cóż innego pozostało.
PS. Co to znaczy lista porażek trenerskich? Że trener spadł z drużyną? Idąc tym tropem, każdy trener który został kiedykolwiek zwolniony może być nazwany porażka
Stolarczyka trio nie zatrudniło. A patrząc gdzie jest teraz to na pewno w jego pobyt w Wiśle nie był błędem.
Skowronek - obronił się utrzymaniem drużyny w esa, 2 sezon zawalony - zatrudnienie się broni.
Hyballa - typowy strażak którego formuła się szybko wyczerpuje. Kontrakt był tak skonstruowany, że trio się mogło spodziewać szybkiego wypalenia.
Gula - porażka.