Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#265
Stary 18.02.2022, 08:24
Kumaci już mieli swoje 5 minut w klubie, teraz niech się od niego trzymają z daleka. Naprawdę chcecie, żeby kibole spuścili naszym piłkarzom w***** Naprawdę chcecie, żeby Wisła była kojarzona z przemocą fizyczną skierowaną w stronę zawodników
Zobaczcie, co się stało w Warszawie, rozwiązanie kontraktu to jest pikuś przy tym, co mogą powodować tego typu akcje w dłuższej perspektywie czasu. W Legii jeszcze ze 2-3 oklepy piłkarzy i pies z kulawą nogą tam nie przyjdzie grać.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując