Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 17.02.2022, 20:45
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):
no i pamietajmy że to kolega (kosta) ze szkolnej ławy Hyballi , czyli jedynego naszego sensownego trenera od Smudy (nielicząc Ramireza)

Wdowczyk i Carrillo byli w tym okresie sensownymi trenerami. Ramirez? Laga do przodu na Carlitosa i bronienie wyniku przy 1-dno bramkowej przewadze, czego efektem były straty punktów. Co najwyżej początek miał udany.
Odpowiedz cytując