Arkadiusz.Czerepach napisał(a):
|
no i pamietajmy że to kolega (kosta) ze szkolnej ławy Hyballi , czyli jedynego naszego sensownego trenera od Smudy (nielicząc Ramireza)
|
Wdowczyk i Carrillo byli w tym okresie sensownymi trenerami. Ramirez? Laga do przodu na Carlitosa i bronienie wyniku przy 1-dno bramkowej przewadze, czego efektem były straty punktów. Co najwyżej początek miał udany.